Ciepło ognia, zapach natury
|
Do kasy
Koszyk:
0 szt.
|
Wartość
0.00 PLN
| Do kasy

Ochrona danych osobowych

Chronimy Twoje dane

> Klienci sklepu e-kalia.pl mają prawo wglądu w swoje dane osobowe, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania do celów związanych z realizacją zamówienia.

> W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim. Dotyczy to zarówno danych adresowych, jak i adresów e-mail.

 

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane ?

>Dane osobowe, które podajesz przy zakupach w naszym sklepie, wykorzystujemy  tylko do zrealizowania zamówienia i wszystkiego co z tym związane.

> Jeżeli zapisałeś się na nasz Newsletter, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, wykorzystamy Twoje dane w celu wysłania Ci naszego Newslettera. Zostaniesz zapytany czy chcesz go otrzymać podczas rejestracji.

 

Wykorzystanie plików cookies

szczegóły >>>

 

Możliwość anulowania Newslettera (usunięcie adresu z bazy)

> w każdym mailu znajdziesz link „rezygnacja z newslettera“ - po kliknięciu i potwierdzeniu anulacji przysyłania informacji o nowościach i promocjach Twój mail zostanie skasowany z bazy danych

> lub wyślij na adres biuro@e-kalia.pl  e-mail o chęci rezygnacji z newslettera

 

Możliwość usunięcia danych osobowych

> jeśli chcesz usunąć dane osobowe z naszej bazy, skontaktuj sią z nami pisząc na adres biuro@e-kalia.pl. Wszelkie dane zostaną tym samym usunięte.

 

 

Email:
Treść:
Email:
Treść: